Preliminära laguppställningar

26 augusti, 2022

Preliminära laguppställningar Svarta Indianerna – Vita Indianerna – Rospiggarna/Örnarna – Nässjö Ungdomsserien Lördagen den 27 augusti Kl. 11:00 Glottra Skog Arena, Kumla Svarta Indianerna 1. Rasmus Karlsson 2. Casper Appelgren 3. Harry Lundahl 4. Isidor Westerlund Vita Indianerna 1. Niko Hatva 2. Nemone Axelsson 3. Daniel Hauge Sjöström 4. Arvid Björkeroth Rospiggarna/Örnarna 1. Tyr Söderblom 2. Leo Klasson 3. Anton Nilsson 4. Elliot Carlmark Nässjö 1. Oskar Evertsson 2. Milo…

Läs mer >>

Preliminära laguppställningar

19 augusti, 2022

Nässjö – Lejonen Ungdom – Västervik Ungdom – Svarta Indianerna Ungdomsserien Lördagen den 21 augusti Kl. 13:00 Nässjö Motorstadion Nässjö 1. Oskar Evertsson 2. Milo Sjöö 3. Felix Woentin 4. Melwin Glimfjäll-Johansson Lejonen Ungdom 1. Linus Andersson Hallgren 2. William Lindberg 3. Viktor Ferneborn 4. Anton Andersson Västervik Ungdom 1. Adam Carlsson 2. Philip Bruce 3. Elias Bernhardsson 4. Texas Johansson Svarta Indianerna 1. Rasmus Karlsson 2. Casper Appelgren 3….

Läs mer >>

Preliminära laguppställningar

18 augusti, 2022

Lejonen Ungdom – Svarta Indianerna – Nässjö – Smederna Ungdom Ungdomsserien Lördagen den 20 augusti Kl. 13:00 OnePartnerGroup Arena, Gislaved Lejonen Ungdom 1. Linus Andersson Hallgren 2. William Lindberg 3. Viktor Ferneborn 4. Anton Andersson Svarta Indianerna 1. Rasmus Karlsson 2. Casper Appelgren 3. Harry Lundahl 4. Isidor Westerlund Nässjö 1. Oskar Evertsson 2. Milo Sjöö 3. Felix Woentin 4. Melwin Glimfjäll-Johansson Smederna Ungdom 1. Charlie Netz 2. Philip Bruce…

Läs mer >>

Preliminära laguppställningar

12 augusti, 2022

Vita Indianerna – Västervik Ungdom – Lejonen Ungdom – Nässjö Ungdomsserien Söndagen den 14 augusti Kl. 13:00 Skrotfrag Arena, Målilla Vita Indianerna 1. Niko Hatva 2. Nemone Axelsson 3. Daniel Hauge Sjöström 4. Arvid Björkeroth Västervik Ungdom 1. Adam Carlsson 2. Elias Bernhardsson 3. Texas Johansson 4. Rike Pöker Lejonen Ungdom 1. William Lindberg 2. Wiktor Ferneborn 3. Charlie Netz 4. Anton Andersson Nässjö 1. Oskar Evertsson 2. Milo Sjöö…

Läs mer >>